IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej

Szanowni Państwo,

W związku z z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, jako organizatorzy jesteśmy zmuszeni przełożyć konkurs na 10 czerwca 2020 r. Jednocześnie wydłużamy termin przesyłania zgłoszeń do 15 maja 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej. Organizatorem konkursu jest Instytut Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie we współpracy z Czeską Centralą Ruchu Turystycznego – CzechTourism. Patronat honorowy nad konkursem obejmuje Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce pan Ivan Jestřáb, Marszałek Województwa Małopolskiego pan Witold Kozłowski oraz Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie im. Komisji Edukacji Narodowej prof. Kazimierz Karolczak. Ponadto laureaci konkursu otrzymają prawo podjęcia studiów na kierunkach prowadzonych w Instytucie Geografii UP z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy uczniów szkół ponadpodstawowych na temat Republiki Czeskiej. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Jest to czwarta edycja tego konkursu.

Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu oraz informacje dotyczące jego organizacji. Koordynatorem działań w ramach konkursu są pracownicy Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr Kamila Ziółkowska-Weiss oraz dr Renata Rettinger. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Regulamin Konkursu Wiedzy  krajoznawczej o Republice Czeskiej 2020

Formularz zgłoszeniowy do IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Krajoznawczej o Republice Czeskiej