Funkcjonowanie Sekretariatu IG

Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzeniem dodatkowych działań i wymogów przez rząd i MNiSW zapobiegających rozszerzaniu się epidemii COVID-19 prosimy kierować wszystkie możliwe sprawy zdalnie – mailowo lub telefonicznie albo za pomocą odpowiednich wewnętrznych systemów elektronicznych  (intranet, Wirtualna Uczelnia). Sekretariat naszego Instytutu pracuje w trybie nadzwyczajnym (w formie dyżurów w godz. 10-13), ale tylko w sprawach, które absolutnie wymagają osobistego kontaktu czy obsługi dokumentów w formie papierowej – prosimy jednak umówić się dzień wcześniej na wizytę, określając jej cel, bo może uda się sprawę załatwić zdalnie, bez osobistego kontaktu.

Zwracamy uwagę, że do budynku Uczelni mogą wejść tylko pracownicy, doktoranci i studenci oraz osoby posiadające zezwolenie władz Uczelni (w celach do pracy związanej z zapewnieniem funkcjonowania uczelni i jej jednostek lub załatwienia spraw, które muszą być załatwione osobiście, np. dostaw towarów). Prosimy też o dalsze czytanie komunikatów na stronie internetowej Instytutu, bo sytuacja może się zmienić w każdej chwili.

Przypominamy, że Biblioteka Geograficzno-Biologiczna jest niedostępna dla czytelników, ale pracownicy Biblioteki są dostępni mailowo.