Przejdź do treści

GEOGRAFIA – ćwiczenia terenowe

Harmonogram ćwiczeń terenowych w roku akademickim 2020/2021

Regulamin ćwiczeń terenowych



    1 rok geografii I stopnia

   Regionalne ćwiczenia terenowe – Wyżyna Małopolska i Śląsko-Krakowska

1 dzień Wyżyna Śląska (1. semestr)
3 dni Wyżyna Małopolska i Krakowsko-Częstochowska (2 semestr, 26-28.05.2021)

Koordynator: mgr inż. Szymon Kowalik (szymon.kowalik@up.krakow.pl)
Prowadzący: mgr inż. Szymon Kowalik, dr Bartłomiej Pietras, dr Piotr Raźniak
Program

  Przedmiotowe ćwiczenia terenowe

Ćwiczenia terenowe z geografii fizycznej (łącznie 9 dni, maj/czerwiec 2021)
Koordynator: dr Dorota Chmielowska (dorota.chmielowska@up.krakow.pl)

*meteorologia i klimatologia (3 dni, maj/czerwiec 2021)
Prowadzący: dr Bartłomiej Pietras
Program

*geomorfologia (3 dni, maj/czerwiec 2021)
Prowadzący: prof. UP dr hab. Joanna Zawiejska, dr Dorota Chmielowska
Program

*hydrologia (3 dni, maj/czerwiec 2021)
Prowadzący: prof. UP dr hab. Józef Żychowski, dr Rafał Kroczak
Program

Ćwiczenia terenowe z topografii (20-21 maja  zmiana na 1-2 czerwca 2021. miejsce Kraków)
Koordynator: dr Roksana Zarychta (roksana.zarychta@up.krakow.pl)
Prowadzący: dr Roksana Zarychta, dr Joanna Fidelus-Orzechowska
Program 

Ćwiczenia terenowe z geologii /Geology field classes (4 dni, maj/czerwiec 2021)
Koordynator: mgr inż. Szymon Kowalik (szymon.kowalik@up.krakow.pl)

Prowadzący: 

        • mgr inż. Szymon Kowalik (gr. 1 i 2)
        • dr Agnieszka Ciurej (gr. 3) 17.09 – Kraków i 21-23.09 – Pieniny.  

Program



    2 rok geografii I stopnia

    Regionalne ćwiczenia terenowe – Karpaty / Carpatian Mts – Field Classes in Regional Geography (5 dni, 24.05.-28.05.2021)
Koordynator: dr Dorota Chmielowska (dorota.chmielowska@up.krakow.pl)

Prowadzący: dr Dorota Chmielowska, dr Tomasz Padło
Program

    Przedmiotowe ćwiczenia terenowe 

Ćwiczenia terenowe z geografii społeczno-ekonomicznej/Socio-Economic Geography Field Trips (48 godzin, maj/czerwiec 2021)
Koordynator: dr Anna Winiarczyk-Raźniak (anna.winiarczyk-razniak@up.krakow.pl)
Prowadzący: dr Monika Borowiec-Gabryś, dr Łukasz Quirini-Popławski, 
dr Piotr Wilczyński, dr Anna Winiarczyk-Raźniak.
Program



    3 rok geografii I stopnia

    Regionalne ćwiczenia terenowe – Pojezierza i Pobrzeża Bałtyku (6 dni, 24.05.-29.05.2021)
Koordynator:  prof. UP dr hab. Jacek Szmańda (jacek.szmanda@up.krakow.pl)
Prowadzący: prof. UP dr hab. Jacek Szmańda, dr Mariusz Szubert
Program

    Przedmiotowe ćwiczenia terenowe (specjalność geografia z przyrodą) – zintegrowane zajęcia terenowe (15 godzin, maj/czerwiec 2021
Koordynator: prof. UP dr hab. Joanna Zawiejska (joanna.zawiejska@up.krakow.pl)
Prowadzący: prof. UP dr hab. Joanna Zawiejska, mgr Piotr Cybul
Program


     1 rok geografii II stopnia  

    Regionalne ćwiczenia terenowe – Sudety / Sudetes Mts – field classes in regional geography (5 dni, 29.05.-2.06.2021)
Koordynator: dr Krzysztof Wiedermann (krzysztof.wiedermann@up.krakow.pl)
Prowadzący:  dr Anna Chrobak, dr Krzysztof Wiedermann
Program


 

     2 rok geografii II stopnia 

    Regionalne ćwiczenia terenowe – Wyżyna Lubelska, Bieszczady (4 dni, 17.05.-20.05.2021)
Koordynator: prof. UP prof. UP dr hab. Sławomir Kurek (slawomir.kurek@up.krakow.pl)
Prowadzący: prof. UP prof. UP dr hab. Sławomir Kurek, dr Rafał Kroczak
Program

Aktualności