Wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce

W ramach ćwiczeń terenowych studenci gospodarki przestrzennej mieli okazję zwiedzić z dr Moniką Płaziak m.in. Kopalnię Soli w Wieliczce wraz z Uzdrowiskiem oraz pozyskać szczegółową wiedzę na temat ich funkcjonowania. Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Zbela (Dział Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej) za taką możliwość! Jednocześnie przekazujemy informację wszystkim zainteresowanym studentom, że istnieje sposobność odbycia kursu przewodnickiego i zatrudnienia w charakterze przewodnika po kopalni.W ramach ćwiczeń odwiedziliśmy także Mediatekę w Wieliczce. Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Piotrowi Sionko za oprowadzenie po obiekcie i ciekawą prelekcję o funkcjonowaniu Mediateki oraz roli jaką biblioteki pełnią we współczesnym społeczeństwie.

Studenci w Kopalni Soli w Wieliczce mediateka